Kosmeetik

Tselluliidi ravi (Tselluliidimassaž)


Гарантированное успешное лечение целлюлита медицински обоснованным патентованным методом — дифференцированная терапия целлюлита.
Поддержание здоровья, коррекция фигуры, профилактика заболеваний ног.
Индивидуально разработанная программа для изменения фигуры в лучшую сторону.
Средства для активного ухода за лицом и телом в домашних условиях.
Процедуры для красоты и здоровья лица.


SPM vaakum massaaž


Vaakummassaaž negatiivse rõhuga. Massaažiga kiirendatakse ainevahetust, tugevdatakse sidekudet, toniseeritakse nahka. Protseduuri tulemusena väheneb nahaalune rasvkude ja tseluliit. Aparaadi abil saab mõjutada piirkondi, kuhu on ladestunud liigset rasvkudet.

Ideaalne protseduur ka näohoolduses, kus massaazi abil pinguldakse nahka, aktiveeritakse vereringet ja parandatakse naha toonust, Tänu sidekoe tugevdamisele muutub nahk elastsemaks ja kortsud tasanduvad.


Body wrapping


Kehamähkimine spetsiaalse kaneeli-kreemiga. Nähtavad tulemused peale esimesest protseduuri!

Body wrapping on kehahooldus meetod, mille eesmärgiks on naha struktuuri parandamine, tselluliidi ja rasvkoe vähendamine, ainevahetuse ja lümfiringe kiirendamine, mille tulemusena väljuvad kehast toksiinid ja jääkained.

Väheneb keha ümbermõõt ja naha struktuur paraneb.Corpo 02 - elektrostimulatsioon


● aitabvabaneda liigsest rasvast
● tugevdab lihaseid
● parandab mikrotsirkulatsiooni
● parandab vere ja lümfivoolu
● väga tõhus tselluliidi ravil
● 6 erinevad programmidParafango


parafiin koos atomiseeritud meremudaga, mis sisaldab rikkalikult oligoelemente. 20 min toimeaeg tagab relaksatsiooni, viib maksimumini seerumi aktiivainete imendumise. Eemaldamine on lihtne ja kerge, jääkide eemaldamiseks ei ole vaja kasutada vett.

Parafango kasutamisel kaasuv soojuse neeldumine, pakub suurepärased eelised soojusjuhtivuse kaudu. Meremuda koosneb peloididest, moodustatud mineraliseeritud veest ja tihkest meremudast geoloogilise protsessi käigus. Muda põhjustab pooride avanemise ja higinäärmete talitsuse kiirenemise, perspiratsiooni. Samaaegselt toimides rahustavalt, omades ka valuvaigistavat toimet.

Aitab eemaldada tiksiine toimides sügavpuhustavalt. Toimib energeetiliselt — stimuleerib vereringet, elustab nahka. Parafiin — omab suurepärast soojust säilitavat ja juhtivat toimet. Minisauna efekt, hoides soojust parandab lokaalselt verevarustust. Aitab elimineerida toksiine, samaaegselt andes sügavniisutava toime, parandades tunduvalt aktiivainete imendumist, tagades pikemaajalise toime.